?polói állás Münchenben

Termékkód: 2486145698

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Németország, Külföld
Szakterület:
nővér, szakápoló, egyéb egészségügyi szakember, egészségügyi asszisztens
Hirdetésfeladás:
2017.05.26. 12:22:59
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Szakterület (1): személyi asszisztens

Munka leírása, feladatok

Két ápolónőt keresünk München egyik városrészébe egy ápolási centrumba!

Feladatok:

- Idősbetegek gondozása, ápolása;

- Terápiás kezelések elvégzése;

- A gondozottak családjával való kommunikáció;

- ?polási dokumentáció vezetése.

A jelentkezés feltételei:

- OKJ 54-es/55-ös ?poló vagy Diplomás ?poló végzettség;

- 2-3 hónap németországi munkatapasztalat hasonló munkakörben;

- Hajlandóság műszakokban történő munkavégzésre;

- Barátságos, türlemes és nyitott személyiség.

Amit nyújtunk

- Amennyiben Ön még nem rendelkezik alapszintű német nyelvtudással, úgy részt vehet ingyenes nyelvtanfolyamunkon, amelyet már a munkába állás előtt igénybe vehet. Ezzel kapcsolatosan részletes információt e-mail-ben vagy telefonon kaphat.

- A munkába állás segédápolóként lehetséges, majd a honosítási eljárás lezárultával szakápolóként dolgozhat. Kezdő fizetés ápoló segédként: bruttó 1917,65 EUR, szakápolóként: 2750,07 EUR.

- Mi szoros kapcsolatban állunk a Németországban található összes honosító irodával és hivatallal, az eljárás időtartama nagyjából 3 hónap.

- Évente 30 nap szabadság áll az intézmény munkavállalóinak rendelkezésére.

- Az intézmény biztosít szálláshelyet, amely egy különálló kétszobás lakás, kb 400 m-re a munkahelytől; ennek díja összesen 200 EUR/hó/fő.

Munkavégzés helye

Németország