Karbantartói álláslehetőség

Termékkód: 2479207886
Ár:
1 Ft
Telefonszám:
+36 30 Mutasd
Munkavégzés helye:
Gyál
Szakterület:
karbantartó, szerviz
Munka jellege:
teljes munkaidő
Tapasztalat:
3-5 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
érettségi
Cég neve:
Randstad
Hirdetésfeladás:
2017.05.14. 18:17:31
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Nyelvismeret: angol, német Jogosítvány: B
Beosztás: beosztott Fizetés jellege: fix bér
Munkavégzés helye (település): Gyál Keres/Kínál: Kínál
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

 Piacvezető konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk Karbantartó munkatársat.

Dinamikusan fejlődő, bővül csapat keresi az új tagját! Lehet Te vagy az?

Feladatok:

- élelmiszeripari gyártóüzem karbantartási feladatainak ellátása

- gyártó berendezések elektromos és mechanikus hibakeresése és hibák gyors elhárítása

- meghibásodások okainak feltárása

- épületkarbantartási feladatok

- megelőző karbantartási feladatok szakszerű ellátása

- dokumentáció

- fejlesztések aktív támogatása

Elvárások:

- min. középfokú műszaki végzettség ( ideálisan elektrotechnikai vonalon)

- élelmiszeripari termelő berendezések, csomagológépek javításában szerzett tapasztalat

- több műszakos munkarend és ügyeleti időszak vállalása

- saját gépjármű rendelkezésre állása ügyeleti időszakban

- irodai programok felhasználói szintű ismerete

- alapszintű angol vagy német nyelvtudás

- Lean és Kaizen ismeretek előnyt jelentenek

A szakmai ismereteken túl jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkező, ambíciózus, megbízható, munkájára igényes, precíz munkavállalók jelentkezését várjuk, akik képesek csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

- Nemzetközi hátterű, modern gyártástechnológiát biztosító munkahely

- Hosszú távú, stabli munkalehetőség

- Szakmai fejlődési lehetőség

- Korrekt bérezés

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: katalin.szilagyi@randstad.hu

Érdeklődni a 06 30 98 100 58 telefonszámon lehet Kissné Szilágyi Katalin munkaügyi tanácsadónál