Gazdasági asszisztens

Termékkód: 2482992389

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Budapest
Szakterület:
szakmai asszisztens
Hirdetésfeladás:
2017.05.24. 10:10:17
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Munkavégzés helye (település): Budapest

Munka leírása, feladatok

Kiemelt forgalmú építőipari cég
központi irodájába keres felvételre új kollégát

GAZDASÁGI ASSZISZTENS
pozícióba.
Feladatok:
  • Riportok és beszámolók készítése
  • Illetékességi körébe tartozó terület gazdasági ügyeinek koordinálása, felügyelete, számlázás
  • Számlák ellenőrzése, kontírozása, igazoltatása
  • Pénztárkezelés
  • Követelések és kötelezettségek folyamatos nyomon követése
  • Nyilvántartások vezetése, szükséges adminisztráció elvégzése
  • Törvényi előírás és a konszern irányelvek figyelemmel kísérése és betartása
  • Részvétel a szerződések kialakításában
Elvárások:
  • Minimum középfokú közgazdasági vagy gazdasági végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy építőipari és/vagy termelő vállalatnál hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Hatályos pénzügyi-számviteli és adó szabályozás ismerete, a könyvelésben és kontrolling rendszerekben szerzett jártasság elvárás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, valamint egy vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság
  • Kiemelkedő szervezési készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Angol aktív középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Német aktív középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Kezdés várható időpontja: Azonnal
  • Budapest
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes magyar nyelvű önéletrajzát küldje el számunkra!