Erotikus termékeket forgalmazó webáruházba adminisztrátort, eladót keresünk!

Termékkód: 2475301736
Ár:
200 000 Ft

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Budapest
Szakterület:
kereskedelmi munkatárs
Munka jellege:
részmunkaidő, részmunkaidő, 4 óra, részmunkaidő, 6 óra, teljes munkaidő, távmunka
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
érettségi nélkül
Cég neve:
sexfashion.hu
Hirdetésfeladás:
2017.05.04. 13:01:12
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 100%
Értékeléseinek száma: 251
Jogosítvány: A Nyelvismeret: angol
Munkavégzés helye (település): Budapest Fizetés jellege: fix + jutalék
Keres/Kínál: Keres Beosztás: középvezető
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

Webáruház üzemeltetéséhez keresünk munkatársakat.

Főbb feladatok:

- Webáruházba érkező rendelések összekészítése (visszaigazolás, számlázás, csomagolás)

- Webáruházban megjelenő termékek leírása, fotói, árai napra készen tartása

- Internetes felületeken való megjelenések figyelése (Árukereső, Olcsóbbat.hu stb.)

- Google fizetett hirdetések karbantartása, webáruház kulcsszó építés

- Futárszolgálatokkal való kapcsolattartás

- Boltban napi teendők elvégzése (áru töltés a pultokba, takarítás stb.)

- Nagykereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások, illetve előnyök a jelentkezésnél:

- Webáruház kezelői, ügyfélszolgálati tapasztalat

- MS Office, Photoshop ismerete

- UNAS webáruház motor ismerete

- SEO és Google ismeretek

- Nyitottság a vásárlók felé

- Jó kommunikációs készség szóban és írásban

- B kategóriás vezetői engedély illetve gépjármű

- 9. vagy 11. kerületi vagy környékbeli lakos

- Erotikus termékek forgalmazása iránti érdeklődés, esetleg tapasztalat

Amit kínálunk:

- Stabil munkahely Bp. XI. ker. Móricz Zsigmond körtér.

- Napi nettó 10.000 Ft alapfizetés. Havi 12-13 munkanap + jutalék

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal e-mailben: info@sexfashion.hu

Galéria - további termékek az eladó kínálatából