Autófényező - Németország - München, Nürnberg - NETTÓ 2200-2300 EUR

Termékkód: 2489436533
Munkavégzés helye:
Más ország (egyéb), Külföld
Szakterület:
karosszéria lakatos, fényező
Hirdetésfeladás:
2017.06.09. 07:16:05
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Munkavégzés helye: Németország - München

Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszú távra Németországba, München és Nürnberg környékére

Autófényezőket

Az Ön feladata:

- autószerelő műhelyben elsősorban karambolozott személyautók karosszériájának fényezése

Amit Öntől várunk:

- kommunikációs szintű német nyelvtudás

- szakmai tapasztalat

- szakirányú végzettség

- saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

- német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

- fizetés: nettó 2300 euró / hó (München), ill. nettó 2200 euró / hó (Nürnberg)

- szállás a munkáltató által szervezett, munkavállaló által utólag fizetett (Nürnberg: 400 euró / hó, München: 500 euró / hó)

Tehát szállás kifizetése után NETTÓ 1800 eurós havi kereset!

- fizetett szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!