Csomagolói álláslehetőség - ingyen buszjárattal

Termékkód: 2480129939
Ár:
1 Ft
Telefonszám:
+36 30 Mutasd
Munkavégzés helye:
Csömör
Szakterület:
csomagoló, árufeltöltő
Munka jellege:
teljes munkaidő
Tapasztalat:
pályakezdő
Szükséges végzettség:
alapfokú végzettség
Cég neve:
Randstad Hungary
Hirdetésfeladás:
2017.05.17. 09:05:27
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Csömör
Fizetés jellege: fix bér Keres/Kínál: Kínál
Jogosítvány: nem szükséges Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

Csomagolói munkakör (Csömör) ingyenes céges buszjárattal! Monor-Péteri-Gyömrő-Maglód -Pécel-Csömör vonalon

Budapest felől:
Budapest (Újpest felől) Újpest Kp.- Árpád híd Metróállomás- Kacsóh Pongrác (M3 bevez.) -Stadionok- Örs Vezér Tere -Mátyásföld Imre utca Hév megálló -Cinkota Hév megálló -Kistarcsa Kórház- Csömör

Feladatok:

- Női higéniai termékek csomagolása és címkézése
- Könnyű fizikai betanított munka

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Nagy munkabírás, jó állóképesség
- 3 műszak vállalása - büntetlen előélet

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: katalin.szilagyi@randstad.hu

Érdeklődni a 06 30 98 100 58 telefonszámon lehet Kissné Szilágyi Katalin munkaügyi tanácsadónál