Targoncavezető munkatársat keresünk nyíregyházi telephelyünkre

Termékkód: 2486591981
Telefonszám:
+36 30 Mutasd
Munkavégzés helye:
Nyíregyháza
Szakterület:
targoncavezető
Munka jellege:
teljes munkaidő
Tapasztalat:
3-5 év szakmai tapasztalat
Cég neve:
Farm-Ker Kft.
Hirdetésfeladás:
2017.06.02. 14:30:06
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 100%
Értékeléseinek száma: 65
Beosztás: beosztott
Keres/Kínál: Kínál
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges
Munkavégzés helye (település): Nyíregyháza

 A nyíregyházi Farm Tüzép, Sóstón található telephelyére gyakorlattal rendelkező targoncavezető munkatársat keres teljes munkaidőben!

Cégünkről: http://www.farmtuzep.hu/rolunk

Feladatok:

  • targoncával történő anyagmozgatás, Be- és kimenő áru szabályszerű mozgatása, rakodása, rendszerbe illesztése
  • be- és kimenő áru szabályszerű mozgatása, rakodása, rendszerbe illesztése
  • a raktári rend felügyelete és tisztaság fenntartása
  • telepen felmerülő egyéb munkák

Elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői- engedély
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • precizitás, megbízhatóság
  • vevő orientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • gépkezelői engedély

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet
  • hosszú távú munkavégzés
  • fejlődési lehetőségek

  • Szabolcs-Szatmár- Bereg Megye, Nyíregyháza, Kemecsei út 101.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az allas@farmtuzep.hu email címre!